מזכרת בלתי נשכחת – אלבומי תמונות מעוצבים

תמונה אחת שווה אלף מילים, אבל אלבום מעוצב אוצר בחובו אינספור חוויות ורגעים של אושר.
אם חיפשתם מתנה מרגשת או מזכרת מעוצבת, אלבום תמונות יענה על מבוקשכם.
אנו אומנם חיים בעידן הדיגיטלי בו אנו מרבים לצלם בקצב מסחרר באמצעות המכשירים הניידים אשר ברשותנו ולהעלות את התמונות הנבחרות לרשת החברתית או לשמור אותן בענן. אבל בואו נודה באמת, לתמונות האלה יש אורך חיים קצר מאוד.
התמונות בפייסבוק נראות וזוכות לתגובות ופידבקים ונשכחות באותה המהירות שבה הועלו ומתי בפעם האחרונה בכלל ישבתם מול המחשב וצפיתם בתמונות? הרי מדובר בסוג של טרחה, להתחבר לאתר, לחפש את אותה תיקייה ספציפית ולעבור עם העכבר מתמונה לתמונה.
נכון שתמיד טוב לדעת שהתמונות נשמרות לנצח והן זמינות עבורכם בכל עת שתרצו, אבל יש הבדל גדול בין תמונות מודפסות ובין תמונות שנשמרות ברשת.

אוסף התמונות שירגש אתכם כל פעם מחדש

הקדמה הטכנולוגית לא רק מאפשרת לאחסן תמונות בענן, היא גם מספקת לנו את האמצעים לעצב אלבום בדרכים מהירות, ידידותיות וליהנות מתוצאות מרשימות ויצירתיות להפליא. לאחר העיצוב העצמי, תוכלו להדפיס את אלבום התמונות בפורמט המבוקש ולהעניק אותו למי שתרצו מתנה או לשמור אצלכם בהישג יד. לעיין ולעלעל כל פעם שמתחזק לכם להיזכר באותו טיול חלומי, בעלייה למצוות, ביום הולדת ראשון או ביום החתונה המאושר.

כיצד מכינים כיום אלבום תמונות מעוצב ביעילות ובהצלחה?

הפלטפורמה קובעת – ראשית, בחרו פלטפורמה שנוח לעבוד עמה. אתר אינטרנט המציע לכם לעצב אלבום תמונות און ליין, כך שתוכלו להשקיע בפרויקט בקצב שלכם ומתי שמתאפשר לכם ולחזור לפרויקט שיישמר באתר עד שתסיימו אותו.
בדקו שאכן מדובר בפלטפורמה קלה ופשוטה עם הסברים חזותיים שמכוונים אתכם צעד אחר צעד לשלב הבא, מעיצוב הכריכה ועד הדפים הפנימיים.

העלאת תמונות – בדקו באיזה פורמט יש להעלות את התמונות, בכמה דפים מדובר אם בכלל יש הגבלה (מלבד התקציב שהקצתם לטובת העניין) והאם ניתן בפלטפורמה עצמה לאחד בין תמונות ולערוך אותן און ליין מבחינת יצירת קולאז', בהירות, חדות הצבע, פילטרים שונים וכדומה.

מגוון פיצ'רים – אין ספק שהתמונות תופסות את הפרונט והן אלה שבאמת חשובות בעיצוב האלבום. אבל יש הרבה מאוד פריטים שמשלימים את התמונה כמו למשל, הוספת טקסטים בפונטים מסוגננים, למשל, אם תרצו לחלוק חוויה, לציין היכן התמונה צולמה ומתי, לכתוב משפט או רעיון שקשור לאותה תמונה. בנוסף, אייקונים, דמויות, רקעים מגוונים – כל אלה מפיחים חיים בתמונות שנבחרו והופכים כל דף באלבום לדף מיוחד.

גודל וסוג האלבום – כל אחד והאלבום שלו. יש כאלה שמעדיפים אלבומים מרובעים ואחרים מלבניים, כאלה שבוחרים אלבום עם כריכה קשה כמו בספר, כריכה רכה או כריכה קשה בפתיחה שטוחה, גודל אחר בין 30 על 30 או אלום 5A, וכמובן מספר דפים לפי מספר התמונות או הפריסה המועדפת.
שאלת התקציב – כל פרמטר שתבחרו מבחינת סוג כריכה, מספר עמודים וגודל האלבום משפיע על העלות הסופית של המוצר. התייחסו לעלות של האלבום לאחר בחירת הפרמטרים השונים במיוחד אם אתם מזמינים מספר אלבומים לחלק לקרובי משפחה, חברים וכדומה.

על איכות לא מתפשרים – בחרו אתר שמתמחה בהדפסת מוצרים שונים וביניהם אלבומים, כך תדעו שמדובר בחברה שדפוס זורם בעורקיה ויש לה את כל אמצעי ההדפסה המתקדמים לספק עבורכם אלבום באיכות הגבוהה ביותר.
שימו לב גם לתאריכי משלוח ולזמני אספקה על מנת שתוכלו לקבל את האלבום לפני האירוע המבוקש ושהתוצר יעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר.

אלבום תמונות מעוצב מהווה מתנה נהדרת למזכרת או לאירוע מיוחד. העיצוב עצמו הוא חוויה והתוצאה ייחודית, אישית ומרגשת. 

גלילה לראש העמוד