הדפיסו לבד כרטיסי ביקור- עם טמפלייטים מוכנים!

הדפיסו לבד כרטיסי ביקור- עם טמפלייטים מוכנים!

הדפיסו לבד כרטיסי ביקור- עם טמפלייטים מוכנים!

העולם הדיגיטלי כבש גם את תחום כרטיסי הביקור, ומהיום אפשר להדפיס  לבד כרטיסי ביקור. כל מה שצריך לעשות זה להוריד טמפייליט (תבנית) של כרטיסי ביקור בעיצוב שאתם מעדיפים, ולהדפיס בבית. זה נוח, קל וחסכוני וזה הכול עיצוב שלכם. את הטמפלייטים מוצאים באתרים שיש להם מגוון עצום של עיצוב כרטיסי ביקור, לבחור וזהו! זה מוכן.

אין איש מקצוע שלא מסתובב עם כרטיס ביקור. זה המוניטין שלו וזה הדבר הראשון שמקבלים ממנו. מתן כרטיסי ביקור הוא נורמה ידועה בקרב אנשים שנפגשים למטרות עסקים ויש בעלי מקצוע שמחלקים כרטיסי ביקור בעודם בעבודה וזה בדרך כלל אנשי מזגנים, בוני אתרים מסגרים או גננים. רואים אותם בעבודה ומבקשים מהם כרטיסי ביקור.

מה הקשר בין מיתוג- עיצוב כרטיסי ביקור!

אין ספק כי הדפסת כרטיסי ביקור היא חובה עבור כל בעל מקצוע ועסק. היא ה"שלט" הקטן של כל עסק שנודד ממקום למקום באמצעות מי שמחלקים לו. הם הופכים לשגרירים של כל בעל מקצוע. אנשים אוספים כרטיסי ביקור וכל פעם שהם נזקקים לאיזה שהוא שירות, הם שולפים מתיבת כרטיסי הביקור שלהם את הכרטיס הנכון. פעם זה יהיה חשמלאי, פעם מתקן מחשבים ופעם בית דפוס לצורך הדפסת כרטיסי ביקור כדי להשלים את המלאי. גם בעולם הדיגיטלי של היום, כאשר כמעט לכל עסק יש אתר, עושים גם הורדת טמפלייט של כרטיסי ביקור ועושים עיצוב כרטיסי ביקור, כי זה תמיד רלבנטי לחלק אותם. כרטיסי ביקור מביאים לקוחות חדשים, מעידים עליכם ועל המיתוג שלכם ועושים לכם מה שנקרא "פרסומת" בחינם.

הורדת תבניות וטמפייליט של כרטיסי ביקור

היום אפשר להיכנס לכאן ולהוריד טמפלט של כרטיסי ביקור. חשוב לבחור בכרטיס ביקור שמתאים לכם ולמקצוע שלכם. חשוב להיות מקורי ולנסות לעשות משהו אחר וחדש. יש היום אגב, מגמה של כרטיסי ביקור שמספרים סיפור. אנשים מורידים כמה תבניות של כרטיסי ביקור ומעצבים להם כמה דוגמאות, מתוך אותה משפחת עיצוב, זה יותר מעניין, זה יותר מגוון וזה שובר שגרה.

כאשר אנשים מקבלים מכם כרטיסי ביקור, למרות שזה לא נראה ככה, הם מתרשמים מכם דרך כרטיס הביקור שלכם. במיוחד אם אתם עוסקים בתחום העיצוב – עוד על זה בפיקסלסטדי. יש הבדל בין שרברב שנותן כרטיס ביקור שלא מצפים ממנו לכרטיס ביקור מעוצב, לבין מעצב גרפי שנותן כרטיס ביקור וזה בעצם מעיד עליו ועל הכישרון הגרפי שלו.

מה נותן לכם טמפלייליט של כרטיסי ביקור?

  • אתם יכולים לבחור מה שאתם אוהבים.
  • אתם יכולים לבחור כל חודש כרטיס ביקור אחר…
  • אתם מעצבים לעצמכם ואין הרגשה יותר טובה מזו.
  • אתם מתוודעים לעולם העיצוב הגרפי ומתעדכנים בתבניות של כרטיסי ביקור.
  • אתם מקבלים רעיונות של עיצוב כרטיסי ביקור.
  • אתם עושים הדפסת כרטיסי ביקור במדפסת שלכם.
רוצים פרטים על הקורסים שלנו?

צלצלו 077-6161612
או הירשמו לקורס עכשיו

עיינו בספר פוטושופ העדכני ביותר
למדו איך להיות מאסטרים בפוטושופ!

הכירו את פיקסלפרס

מערכת ליצירת אתרי וורדפרס בנוייה במיוחד עבור מעצבים
מיועד למעצבים
גלילה לראש העמוד