פיקסלסטדי - למידה, שיתוף, הדרכה על תוכנות עיצוב המוכרות בישראל ובעולם בחינם!
אתר עיצוב גרפי זה נוצר למטרת שיתוף מידע בין מעצבים המשתמשים בתוכנות אדובי השונות: פוטושופ, דרימוויבר, אילוסטרייטור ומערכות אחרות השייכות לעולם הגרפיקה.

  • למה פיקסלסטדי?
  • שותף בקהילת המעצבים הגדולה בישראל
  • קידום כמעצב ויצירת תיק עבודות וירטואלי
  • מונחים הקשורים לתוכנות העיצוב הגרפי
  • שיעורי עיצוב גרפי והסבר מילולי חינם!
  • מוצרים - שירותים במחירים מסובדסים

שים לב! על מנת לצפות בתכנים במלואם יש להירשם \ להתחבר לאתר.

עיצוב גרפי | קהילת מעצבים | בלוגים - כתבות

בלוגים - כתבות

מה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים ללמוד לימוד עיצוב גרפי ולימודי צילום?

שוק התעסוקה משתנה ללא הרף, ואחת המגמות היותר בולטות בו הוא הגידול בביקוש לאנשי מקצוע מיומנים בתחומים שנדרשת בהם גם יצירתיות - דוגמת עיצוב גרפי וצילום. בהתאם הן לימודי עיצוב גרפי והן לימודי צילום הם שני אפיקים מומלצים למי שרוצה ליהנות מקריירה מאתגרת, מעניינת ומספקת מאוד, ועל-מנת שהלימודים אכן יהוו קרש קפיצה אפקטיבי לקריירה שכזו חשוב לבחור אותם באופן מושכל.

איך לעצב משחקי מחשב וקונסולות?

 

תמיד חלמתם לשחק במשחק שאתם יצרתם?

היכולות של בית דפוס

שירותי דפוס ניתנים על ידי עסקים בכל רחבי הארץ והם מתאימים לקהל יעד מגוון במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. על מנת לנצל בצורה נכונה את השירותים הקיימים כדאי להכיר את יכולות בתי העסק ולבחור אותם היטב

שונה זה מיוחד

בעולם העסקים ובמיוחד בשוק הישראלי הקטן והתחרותי, אם אתם בעלי עסק אתם בוודאי יודעים שאתם צריכים לבלוט מעל כולם, איך עושים את זה? כל הפרטים בכתבה

פונט בעברית

תוכנות גרפיות עבור בניית מודלים תלת מימדיים

תחום העיצוב הגרפי הולך ומתפתח עם השנים, כאשר המומחים טוענים כי שורשי העיצוב הגרפי התחילו עם המצאת המילה הכתובה. בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש המשנה את עולם העיצוב לאור כניסתן המרשימה של מדפסות התלת מימד.

שיווק דיגיטלי מקצועי לעסקים

כל עסק זקוק היום לשיווק דיגיטלי וזאת במידה ובעליו יהיו מעוניינים לגרום לכך שיהפוך להיות עסק מצליח ופורה. בעזרת שיווק דיגיטלי מקצועי לעסקים ניתן להביא לכדי הצלחה משמעותית בכל הקשור להגדלת המחזור העסקי. הסיבה העיקרית לכך היא עצם זה שהעולם הפרסומי האינטרנטי מאפשר לנו לבצע היום פרסום ממוקד מאי פעם.

מעצבים, מדפיסים, מפרסמים, מוכרים

דיו למדפסת

לא פעם אנשים שמשתמשים במדפסת וההדפסה אינה איכותית וטובה פתאום, הם חושבים שיש בעיה במדפסת ורצים להחליף אותה. תפיסה זו לרוב מוטעית מכיוון שאם ההדפסות אינן טובות פתאום, יש לבדוק קודם כל דווקא את הטונר והדיו ורק אז להבין מהיכן מקור הבעיה.

טונר למדפסת

אנשים רבים רוכשים מדפסת איכותית, מקצועית ולא זולה לשימוש פרטי וביתי או לשימוש משרדי, אך מוצאים את עצמם מתלבטים בשאלה איזה טונר לקנות למדפסת. הרי מדפסת לא שווה כלום אם הטונר שלה אינו איכותי ועמיד.